Radio Aalsmeer zendt vanaf nu uit vanuit de ‘huiskamer’ van Aalsmeer: De Oude Veiling

Geschreven door Op 23 augustus 2025

AALSMEER – Lokale omroep Radio Aalsmeer maakt zich op voor een belangrijke stap: de verhuizing naar een prachtige nieuwe studio in De Oude Veiling aan de Marktstraat 19, ook wel bekend als de ‘Huiskamer van Aalsmeer’. Hiermee verruilt de omroep de ‘oude’ locatie in Studio’s Aalsmeer aan de Van Cleeffkade voor een plek midden in het hart van de gemeenschap. Twaalf jaar lang zendt de omroep uit vanuit een historische plek voor de Nederlandse media, waarvoor ze de verhuurder ‘De Raad Vastgoed’ enorm dankbaar zijn. Vandaag gaan ze vanaf hun nieuwe locatie live.

De verhuizing maakt Radio Aalsmeer mede mogelijk door de prettige samenwerking met de gemeente Aalsmeer en de inzet van diverse professionals die de omroep een warm hart toedragen. “Het is fantastisch om zoveel betrokkenheid te zien, wat ons helpt deze nieuwe fase mogelijk te maken,” aldus Lennart Bader, voorzitter van Radio Aalsmeer.

De Streekomroep

De verhuizing speelt in op landelijke en regionale ontwikkelingen. In de nabije toekomst werken lokale omroepen samen in zogenoemde streekomroepen. Met de nieuwe studio behoudt Aalsmeer niet alleen een eigen herkenbare radiostudio binnen de gemeentegrenzen, maar versterkt het ook de positie van Radio Aalsmeer binnen de toekomstige streekomroep.

Radio Aalsmeer is trots op deze stap en kijkt ernaar uit om luisteraars binnenkort te verwelkomen vanuit De Oude Veiling, een plek die volledig past bij het motto van de omroep: Altijd dichtbij.

Bron: Radio Aalsmeer
Beeld: Ika Berman
Auteur: Cisca van Driel


Huidig nummer

Titel

Artiest

Background
WhatsApp Chat
Send via WhatsApp