Getuigen gezocht dodelijk verkeersongeluk Ouderkerk aan de Amstel
Geschreven door Nieuwsredactie Op 21 november 2025
Ouder-Amstel/Duivendrecht – Donderdagavond 20 november is een 25-jarige vrouw uit Diemen overleden nadat haar auto te water raakte aan de Machineweg in Ouderkerk aan de Amstel. De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend. Hulpdiensten rukten direct groots uit, maar ondanks alle medische inspanningen overleed de vrouw later in het ziekenhuis.
Rond 22.50 uur kreeg de meldkamer de melding binnen van een voertuig dat in het water was geraakt. Agenten die als eerste ter plaatse kwamen troffen de auto aan in het water. Brandweerduikers gingen direct het water in en wisten het slachtoffer uit het voertuig te halen. Zij werd gereanimeerd en met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De hulp mocht echter niet meer baten.
De politie onderzoekt de toedracht van het ongeval. Het Opsporingsteam Verkeer en Forensisch Onderzoek Verkeer zijn ter plaatse geweest voor sporenonderzoek. De politie roept getuigen op zich te melden. Ook vraagt men om eventuele dashcambeelden of andere camerabeelden die kunnen helpen bij het onderzoek.
Voor mensen die het ongeval hebben zien gebeuren, of die betrokken raakten bij de nasleep ervan, is Slachtofferhulp beschikbaar. Deze organisatie biedt ondersteuning aan iedereen die behoefte heeft aan emotionele of praktische hulp na een ingrijpende gebeurtenis. Meer informatie is te vinden op de website van Slachtofferhulp Nederland.

Auteur: Daniel Zondervan
Foto: Politie en Jammfm