Zwemseizoen van start in Groengebied Amstelland – vier veilige locaties geopend

Geschreven door Op 4 mei 2025

Zwemseizoen officieel van start in Groengebied Amstelland

De zon schijnt, de temperatuur loopt op en het is meivakantie – hét perfecte moment voor goed nieuws: het officiële buitenzwemseizoen in Groengebied Amstelland is van start gegaan!

Vanaf 1 mei tot 1 oktober kun je weer veilig zwemmen bij één van de vier officiële zwemlocaties in het gebied. Na recente metingen zijn onder andere het zandstrand aan de Ouderkerkerplas en drie andere zwemlocaties veilig verklaard door de autoriteiten.

Of je nu zin hebt in een frisse duik, een dagje zonnen of een gezellige picknick aan het water: dit is het moment om je zwemspullen te pakken en eropuit te trekken.

📍 Ouderkerkerplas (Ouder-Amstel)
📍 Gaasperplas (Amsterdam Zuidoost)
📍 De Poel (Amstelveen)
📍 Vinkeveense Plassen (De Ronde Venen)

Wil je meer weten over de zwemlocaties, waterkwaliteit of voorzieningen? Bekijk dan alle informatie via:
👉 https://tinyurl.com/ytbkrmu3

Pak je zonnebrand, neem iets lekkers mee en geniet van het zomerse weer. Veel zwemplezier!

Auteur: Barbara Huigen
Foto: Groengebied Amstelland


Huidig nummer

Titel

Artiest

Background
WhatsApp Chat
Send via WhatsApp